Logowanie

Login:
Hasło:

Tabela

Drużyna M PKT +/-
1. Falubaz Zielona Góra 1 2 +18
2. Stal Gorzów 1 2 +2
3. Sparta Wrocław
4. GKM Grudziądz
5. ROW Rybnik
6. Unia Leszno
7. Włókniarz Częstochowa
8. Apator Toruń 2 0 -20
9.
10.
M - liczba rozegranych meczy
PKT - liczba dużych punktów
+/- - liczba małych punktów

Runda Zasadnicza:

 

1 runda: 16-17 kwietnia (niedziela-poniedziałek)
Włókniarz Częstochowa - ROW Rybnik (16 kwietnia)
Unia Leszno - Sparta Wrocław (16 kwietnia)
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz (17 kwietnia)
Apator Toruń - Stal Gorzów (17 kwietnia) 44-46

 

2 runda: 22-23 kwietnia (sobota-niedziela)
ROW Rybnik - Sparta Wrocław (22 kwietnia)
Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń (22 kwietnia) 56-34
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno (23 kwietnia)
GKM Grudziądz - Stal Gorzów (23 kwietnia)

 

3 runda: 30 kwietnia (niedziela)
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - ROW Rybnik
Sparta Wrocław - Apator Toruń

 

4 runda: 5-7 maja (piątek-niedziela)
ROW Rybnik - GKM Grudziądz (5 maja)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa (7 maja)
Sparta Wrocław - Stal Gorzów (7 maja)
Apator Toruń - Unia Leszno (7 maja)

 

5 runda: 21 maja (niedziela)
GKM Grudziadz - Sparta Wrocław
ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - Unia Leszno
Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń

 

6 runda: 28 maja (niedziela)
Apator Toruń - ROW Rybnik
Unia Leszno - GKM Grudziądz
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa

 

7 runda: 2-4 czerwca (piątek-niedziela)
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław (2 czerwca)
GKM Grudziądz - Apator Toruń (4 czerwca)
ROW Rybnik - Unia Leszno (4 czerwca)
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów (4 czerwca)

 

8 runda: 11 czerwca (niedziela)
GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra
ROW Rybnik - Włókniarz Częstochowa
Stal Gorzów - Apator Toruń
Sparta Wrocław - Unia Leszno

 

9 runda: 16-18 czerwca (piątek-niedziela)
Stal Gorzów - GKM Grudziądz (16 czerwca)
Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra (18 czerwca)
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa (18 czerwca)
Sparta Wrocław - ROW Rybnik (9 lipca)

 

10 runda: 25 czerwca (niedziela)
ROW Rybnik - Stal Gorzów
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno
Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz
Apator Toruń - Sparta Wrocław

 

11 runda: 28-30 lipca (piątek-niedziela)
GKM Grudziądz - ROW Rybnik (28 lipca)
Unia Leszno - Apator Toruń (30 lipca)
Stal Gorzów - Sparta Wrocław (30 lipca)
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra (30 lipca)

 

12 runda: 4-6 sierpnia (piątek-niedziela)
Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa (4 sierpnia)
Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik (6 sierpnia)
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz (6 sierpnia)
Unia Leszno - Stal Gorzów (6 sierpnia)

 

13 runda: 13 sierpnia (niedziela)
GKM Grudziądz - Unia Leszno
ROW Rybnik - Apator Toruń
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław

 

14 runda: 20 sierpnia (niedziela)
Apator Toruń - GKM Grudziądz
Unia Leszno - ROW Rybnik
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra

 

Runda Finałowa:

 

1 runda finałowa:  półfinału 3 września (niedziela)
4 miejsce - 1 miejsce
3 miejsce - 2 miejsce

 

2 runda finałowa:  półfinały-rewanże 10 września (niedziela)
1 miejsce - 4 miejsce
2 miejsce - 3 miejsce

 

3 runda finałowa:  finały 17 września (niedziela)
Mecz finałowy
Mecz o trzecie miejsce

 

4 runda finałowa: finały-rewanże 24 września (niedziela)
Mecz finałowy (rewanż)
Mecz o trzecie miejsce (rewanż)

Tabela ligowa

Drużyna M PKT +/-
1. Falubaz Zielona Góra 1 2 +18
2. Stal Gorzów 1 2 +2
3. Sparta Wrocław
4. GKM Grudziądz
5. ROW Rybnik
6. Unia Leszno
7. Włókniarz Częstochowa
8. Apator Toruń 2 0 -20
9.
10.

Rozkład jazdy

Wydarzenie Data Wynik
Apator Toruń - Stal Gorzów 17.04 44-46
GKM Grudziądz - Stal Gorzów 23.04 -
Stal Gorzów - ROW Rybnik 30.04 -
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 07.05 -
Stal Gorzów - Unia Leszno 21.05 -
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra 28.05 -
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 04.06 -
Stal Gorzów - Apator Toruń 11.06 -
Stal Gorzów - GKM Grudziądz 16.06 -
ROW Rybnik - Stal Gorzów 25.06 -

Shoutbox

Zaloguj się aby móc pisać.

Bieżące

 

GÓRA GROSZA:

2407,74 zł

50,29 €

___________________

 

 

Następny mecz:
 

  vs.

23.04.2017

WSZYSCY DO GRUDZIĄDZA!!!

Ostatni mecz:

  vs.
44-46
POLECAMY:



box